Najväčší výrobca mobilných procesorov Qualcomm plánuje konferenciu 15. septembra

Spoločnosť Qualcomm, ktorá je najväčším výrobca mobilných procesorov zverejnila upútavku na vlastnú konferenciu.

Podľa upútavky sa usudzuje, že spoločnosť už 10. septembra plánuje predstaviť nový procesor určený pre hodinky. Medzi aktuálne používané procesory spoločnosti Qualcomm v hodinkách patria procesory Snapdragon 2100. Nový procesor, ktorý má spoločnosť predstaviť bude nová generácia procesora, s názvom Snapdragon 3100, ktorý bude založený na 28nm výrobnom procese.

Existuje celý rád výrobcov, ktorý očakávajú príchod nového procesora spoločnosti Qualcomm pre hodinky. Kľúčovými spoločnosťami sú Huawei, LG, taktiež existuje možnosť, že spoločnosť Google predstaví nové hodinky počas októbra, kedy spoločnosť predstaví nové smartfóny Pixel 3.

Nový procesor taktiež umožní používať tzv. funkciu Ambiend mód, ktorá funguje spôsobom, ak sa hodinky nepoužívajú ušetrí sa energia pri používaní. Tiež sa u nového procesoru očakáva výrazne zlepšenie výdrže batérie.

 

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť