Nepremeškaj 32% zľavu: Nadupané Amazfit tenisky sú v predaji v cene 49.87€

Spoločnosť Huami, ktorá je výrobcom náramkov Xiaomi Band v apríli predstavila nové tenisky. Zahraničný e-shop nové tenisky zaradil do predaja.

Nové tenisky Huami Amazfit Antelope Light Sports patria medzi športovú obuv s atraktívnym dizajnom. Podrážka tenisiek je vyrobená z využitím inovatívneho materiálu nazývaného ERC, ktorý účinne absorbuje silu tenisiek po náraze na zem. Vďaka tomu podrážka tenisky efektívne pôsobí ako tlmič nárazu. Podrážka poskytuje vynikajúcu priľnavosť, je odolná voči opotrebeniu a je aj protišmyková. Taktiež sú tenisky odolné voči vode. K teniskám je možné dokúpiť aj monitorovací čip MIJIA Smart Core 2, ktorý ako u mnohých modelov Xiaomi tenisiek zbiera informácie o dennom pohybe – krokoch, prejdenej vzdialenosti.

Cena tenisiek sa pohybuje na úrovni: 49.87€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Amazfit tenisky

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, zahraničný e-shop Gearbest Vám tieto poplatky preplatí. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať technickú podporu Gearbestu a zaslať im doklad o zaplatení. Následne Vám bude čiastka preplatená. Prípadne kontaktujte nás v online podpore a pomôžeme Vám.

Taktiež je možné dokúpiť aj čip do tenisiek v cene 9.91€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Amazfit čip

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť