11/11 kupón: 2600Mbps Xiaomi Router Pro za 57.27€ z pôvodných 73.12€

Xiaomi Mi R3P router obsahuje 2.4GHz a 5GHz antény, typ siete: 802.11a / b / g / n / ac. Ďalej tu máme 3 LAN porty a 1 LAN port určený pre pripojenie internetu k routru. Tiež router obsahuje USB slot pre pripojenie externého úložiska. Maximálna priepustnosť po LAN sieti je 1000Mbps. Router je v čínskom jazyku, ale vďaka mobilnej aplikácií Mi Wifi je ho možné nastaviť a spravovať v anglickom jazyku.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 73.12€.

Vďaka kupónu: GBR3P2600

cena klesne na hodnotu: 57.27€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Router Pro

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, v sume 7.61€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť