14/11 kupón: Meizu Earbuds, ktoré je možné nabíjať bezdrôtovo za 62.30€ z pôvodných 71.20€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Meizu v apríli predstavila štuplíkové bezdrôtové sluchátka.

Sluchátka Meizu POP Wireless Earbuds prichádzajú v bielom elegantnom prevedení a majú hmotnosť len 5.8g. Obsahujú batériu s kapacitou 85 mAh, vďaka ktorej vydržia približne 3 hodiny počúvania hudby. K sluchátkam je dodávané aj nabíjacie púzdro, ktoré na jedno nabitie dodá sluchátkam až 12 hodinovú výdrž batérie. Znamená to, že pomocou tohto púzdra je možné sluchátka nabiť 4x. Samotné púzdro je možné nabíjať prostredníctvom USB portu typu C, taktiež je ho možné nabíjať bezdrôtovo prostredníctvom Qi nabíjačiek.

Cena sluchátok sa pohybuje na úrovni: 71.20€.

Vďaka kupónu s názvom: DPGB1108

ich cena klesne na hodnotu: 62.30€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Meizu sluchátka

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš