Black Friday historický kupón: Populárny gimbal Zhiyun 4 s výdržou 12 hodín za 85.44€ z pôvodných 105.91€

Spoločnosť Zhiyun je známa výrobou populárnych gimbalov.

Najnovší model Zhiyun Smooth 4 je možné kúpiť s kupónom lacnejšie. Gimbaly tejto spoločnosti sú na trhu veľmi populárne z hľadiska prijateľnej ceny a skvelému spracovaniu. U nového modelu nechýba integrovaná batéria s kapacitou 2000 mAh, ktorá zaručuje nepretržitú prevádzku 12 hodín.

Taktiež je možné gimbal spárovať so smartfónom so systémom iOS alebo Android, pre rôzne nastavenia. Na to slúži aplikácia Zhiyun Assistant: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zhiyun.gimbal

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 105.91€.

Vďaka kupónu s názvom: jxAWIKUo

cena klesne na hodnotu: 85.44€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom gimbal

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, v sume 1.40€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť