Black Friday výpredaje: Najpopulárnejší EU tv box za rovnakú cenu v českom sklade ako v čínskom za 61.41€

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene najpopulárnejší televízny box.

Televízny box Beelink GT1 obsahuje 3GB RAM, 32GB interné úložisko. LAN obsahuje 1GB, nechýba Dual Wifi 2.4G + 5G, taktiež podporuje inštaláciu multimediálneho centra KODI. Nechýba podpora bluetooth pre pripojenie klávesnice a myšky. Box má taktiež slot pre Micro SD karty. Box beží na operačnom systéme Android 7.1, nechýbajú aktualizácie softvéru. Samozrejmosťou sú všetky jazyky.

Cena boxu bola znížená o 20% na hodnotu: 61.41€.

Súčasťou balenia je EU adaptér. K uvdenému modelu je až 157 strán komentárov od kupujúcich.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom EU televízny box

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, v sume 0.34. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registroavný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Taktiež sa produktu nachádza v českom sklade v cene 61.41. Na stránke produkt sa prekliknite na Fast – 23 sklad, ktorý je český. Cena poštovného z EU skladu je na úrovni 5.03€. Nechýba rýchlejšie doručenie, keďže produkt je odoslaný z EU, ďalšie poplatky navyše neplatíte.

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše