Exkluzívny 21€ kupón: Xiaomi Poco F1 128GB za 294.62€ z pôvodných 316.61€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi pod novou značkou Poco pred pár týždňami predstavila nový smartfón. V spolupráci so zahraničným e-shopom Geekbuying sme si pripravili zľavový kupón pre našich čitateľov.

Smartfón Poco F1 získava 6.18 palcový displej s rozlíšením Full HD+ v pomere 18.7 : 9. Procesorom nového smartfónu je Snapdragon 845, nechýba RAM s kapacitou 6 alebo 8GB, interné úložisko s kapacitou 64, 128, alebo 256GB. Interné úložisko je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Operačným systémom smarfónu je Android 8.1 s upravenou nadstavbou systému MIUI – nadstavba obsahuje launcher Poco určený pre tento model smartfónu. Aktuálizácia na nový systém Android P bude dostupná v 4. kvartáli tohto roku.

Smartfón obsahuje technológu tzv. Liquidcool – chladením vodou s medeným drôtom, kedy teplota generovania z procesora sa rýchlejšie rozptýli, prenos tepla je až o 300% rýchlejší v porovnaní s bežnou technológiou. Práve vďaka tejto technológií smartfón sa neprehrieva a má nižšie teploty ako napríklad u smartfónu iPhone X.

Kapacita batérie nového modelu dosahuje úroveň 4000 mAh,Hlavný fotoaprát smartfón obsahuje duálny 12 a 5 megapixelový, predný fotoaparát až 20 megapixelový. Snímač otlačkov prstov nový model obsahuje na zadnej strane, taktiež je možné smartfón odomknúť na základe rozpoznávania tváre majiteľa. Smartfónu nechýba taktiež notifikačná LED diódka. Smartfónu nechýba podpora dvoch simkariet, alebo jednej sim karty + micro sd karty.

Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom účtu Poco India zverejnila, že smartfón obsahuje technológiu rýchlonabíjania Quick Charge 4.0! Práve nová technológia nabije smartfón rýchlejšie oproti staršej technológií Quick Charge 3.0. Podľa informácie smartfón je takatiež odolný voči striekajúcej vode.

V teste porovnania rýchlosti systému nadstavba MIUI pre Poco je rýchlejšia ako u smartfónu OnePlus 6.

 

Smartfón Pocophone je najlacnejším smartfónom na trhu s vlajkovým procesorom Snapdragon 845.

Cena nového modelu sa v predaji zahraničného e-shopu Geekbuying v GLOBAL variante so 6GB RAM a 128GB interným úložiskom, s plným LTE, slovenčinou, sa pohybuje na úrovni skvelých: 316.61€.

Vďaka kupónu: 06GEEKBUY

cena klesne na hodnotu: 294.62€.

Odporúčame vybrať poštovné typu: HKEU Priority Line v sume 6.91€, kedy neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Poco F1 128GB

Potvrdené: Xiaomi Poco F1 podporuje Quick Charge 4.0 a je odolný voči striekajúcej vode!

Xiaomi Poco F1 láme rekordy predaja: predajnosť smartfónu v tržbe 28 milióna dolárov

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš