ALLDOCUBE M5X v predaji: 10.1 palcový 2K displej, 4GB RAM, 64GB úložisko, GPS, s cenou 178€

 

Zahraničný e-shop do predaja zaradil nový model tabletu spoločnosti Alldocube.

Tablet ALLDOCUBE M5X získava 10.1 palcový displej s rozlíšením 2K. Procesorom nového tabletu je Mediatek MTK X27, nechýba RAM na úrovni 4GB, interné úložisko na úrovni 64GB. Hlavný fotoaparát nový tablet obsahuje 2 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Tabletu nechýba slot pre dátovú sim, taktiež nechýba integrovaný GPS modul. Kapacita batérie dosahuje úroveň 6 600 mAh. Samozrejmosťou sú všetky jazyky.

Cena tabletu v predaji sa pohybuje v úvodnej zľave, v predajnej cene 178€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s tabletom ALLDOCUBE M5X

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je v sume 1.45€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť