Kupón v CZ sklade: Xiaomi Amazfit s výdržou až 45 dní, populárne v 50. krajinách vo výslednej cene 63.64€

Xiaomi Amazfit

Zahraničný e-shop ponúka zľavový kupón pre populárne Xiaomi Amazfit hodinky.

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band, prestavila nedávno nové hodinky. Hodinky Huami Amazfit Pace Lite Version (na EU trhoch názov Amazfit Bip) prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Nové hodinky tiež majú certifikáciu IP68, vďaka ktorej sú vode-odolné. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 45 dní na jedno nabitie. Ďalej obsahujú bežné funkcie ako push notifikácie, merianie spánku a podobne.

Cena hodiniek v predaji v anglickej verzií sa pohybuje v cene 64.36€.

Vďaka kupónu s názvom: HUQXSTQEJD

cena klesne na hodnotu: 59.72€. Poštovné typu DHL z CZ skladu je v cene 4.64€, keďže produkt sa nachádza v CZ sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Amazfit hodinky

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Najnovšie informácie analytickej spoločnosti Counterpoint Research (zo septembra) odhalili, že hodinky sú celosvetovo na 3. mieste v predajnosti. Podľa informácií v 2. kvartáli tohto roku predaj hodiniek (všetkých značiek) oproti rovnakému obdobiu minulého roku vzrástol až o 37%. Podľa informácií predaj hodiniek Xiaomi Amazfit Bip Lite sa zvýšil v prvej polovici tohto roku až vo vyše 50. krajinách.

Hodinky Xiaomi Amazfit Bip trhajú predaje v 50. krajinách: V celosvetovom predaji na 3. mieste!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť