Kupón: Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2 kompatibilná s Apple Homekit za 42.02€, poštovné zadarmo

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

Novým produktom je ďalšia generácia farebnej lampy, s názvom Xiaomi Mijia Bedside Lamp 2. Lampa prichádza v lacnejšej cene, na čínskom trhu na úrovni len 24 dolárov. Samozrejmosťou je ovládanie lampy prostredníctvom aplikácie v smartfóne. Okrem ovládania lampy čínskym hlasovým asistentom Xiao Al, lampa je taktiež kompatibilná s Apple HomeKit, kedy je ju možné ovládať prostredníctvom hlasovej asistentky Siri.

Jej cena sa v predaji pohybuje na úrovni: 44.70€.

Vďaka kupónu: GBLED121201

cena klesne na hodnotu: 42.02€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi lampa

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť