Kupón: Najpopulárnejší EU Tv Box za 65.49€ z pôvodných 69.91€

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene vďaka kupónu najpopulárnejší televízny box, ktorý je v predaji Gearbestu.

Televízny box Beelink GT1 obsahuje 3GB RAM32GB interné úložisko. LANobsahuje 1GB, nechýba Dual Wifi 2.4G + 5G, taktiež podporuje inštaláciu multimediálneho centra KODI. Nechýba podpora bluetooth pre pripojenie klávesnice a myšky. Box má taktiež slot pre Micro SD karty. Box beží na operačnom systéme Android 7.1, nechýbajú aktualizácie softvéru. Samozrejmosťou sú všetky jazyky.

Cena boxu sa pohybuje na úrovni: 69.91€.

Vďaka kupónu: GBCNGT1

cena klesne na hodnotu: 65.49€. K uvedenému modelu nechýba množstvo komentárov od kupujúcich. Uvedená varianta je s EU adaptérom. Pri variante s US adaptérom je neuveriteľných 186 strán komentárov od kupujúcich.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom EU Tv Box

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, v sume 0.34. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registroavný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť