Kupón: Xiaomi Mi A2 Lite 32GB GLOBAL za 136.29€ z pôvodných 150.45€

Xiaomi Mi A2 Lite získava 5.84 palcový displej s rozlíšením Full HD+. Smartfón získava procesor Snapdragon 625 taktovaný na frekvenciu 2.0 GHz, nebude chýbať RAM s kapacitou 3 alebo 4GBinterné úložisko s kapacitou 32 alebo 64GB. Smartfón získava hlavný fotoaparát duálny 12 a 5 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie nového modelu dosahuje skvelú úroveň 4000 mAh. Operačným systémom smartfónu je Android One.

Veľkou výhodou u nového modelu je, že obsahuje samostatné sloty na simkartu, čiže sloty pre 2x SIM + samostatný slot pre Micro SD kartu. Smartfón obsahuje plnú podporu LTE sietí, slovenčinu, EU adpatér. Uvedená verzia je totožná, ktorá sa predáva aj na Slovensku.

Cena smartfónu vo variante s 3GB RAM a 32GB interným úložiskom sa pohybuje na úrovni: 150.45€.

Vďaka kupónu s názvom: GBMPA2LID

cena klesne na hodnotu: 136.29€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo,  pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Kupón platí pre čierne prevedenie.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Mi A2 Lite 32GB GLOBAL

Tip: Ako použiť kupón, poštovné treba vybrať v nákupnom košíku, nie na stránke produktu

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť