Nepremeškaj 21% zľavu: Xiaomi vysávač do auta s výdržou 13. minút za 53.10€

Spoločnosť Xiaomi v decembri predstavila nový vysávač do auta.

Rovnako ako mnoho produktov Xiaomi aj nový produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. V crowdfundigovej kampani bol vysávač vypredaný za neuveriteľných 4.52 sekúnd, kedy dosiahol ohromný finančný príjem z predaja na úrovni 140 000 dolárov. Výkon ručného vysávača je na úrovni 5000Pa. Vysávač obsahuje integrovanú batériu, ktorá sa dobije za 1.5 hodiny. Pri plnej rýchlosti vysávania batéria zaručuje 13. minútové vysávanie.

Cena vysávača sa pohybuje v 21% zľave, v predajnej cene: 53.10€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom vysávač

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je v cene 1.31€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť