Nepremeškaj zľavu: Najlacnejší Xiaomi smartfón Redmi Go len za 67.64€, poštovné zadarmo

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podporyWarning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Zahraničný e-shop do predaja zaradil smartfón Xiaomi Redmi Go v GLOBAL variante určený pre EU trhy.

Smartfón Redmi Go získava 5 palcový displej, v pomere 16:9, s rozlíšením HD. Procesorom nového smartfónu je Snapadragon 425, nechýba RAM s kapacitou 1GB, interné úložisko s kapacitou 8GB. Výhodou smartfónu sú dva sloty pre simkartu a ďalší samostatný slot pre Micro SD kartu. Hlavný fotoaparát smartfón získa 8 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3 000 mAh. Smartfón prichádza vo farebných prevedeniach: čierna, modrá. Operačným systémom smartfónu je Android Go Edition.

Cena smartfónu v GLOBAL variante určenej pre EU trhy, s EU adaptérom, slovenčinou sa pohybuje v 18% zľave, v predajnej cene 67.64€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je zadarmo, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Xiaomi Redmi Go GLOBAL

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Hľadáš kupón, alebo pôvodný vypršal? Napíš nám do Online podpory

Do pár dní doma z EU skladu, poštovné zadarmo, bez poplatkov navyše