Kupón: Robustné slúchadlá s výdržou 25 hodín za 37.31€ z pôvodných 42.77€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre zaujímavé slúchadlá značky Alfawise. Táto čínska spoločnosť, rovnako ako napr. značka Gocomma, alebo Xiaomi, sa snažia zaujať nízkou cenou produktov v pomere s najlepšou kvalitou.

Bezdrôtovým slúchadlám nechýba vydrž na úrovni až 25 hodín, na spárovanie slúži najnovšia technológia Bluetooth 5.0. Nechýba množstvo komentárov a spokojnosť od zákazníkov.

Ich cena sa pohybuje na úrovni: 42.77€.

Vďaka kupónu: GBT6S0507

cena klesne na hodnotu: 37.31€.

Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom slúchadlá Alfawise

Odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť