Kupón: Xiaomi Band 3 v GLOBAL variante za 17.56€ z pôvodných 26.11€

Xiaomi Band 3

Spoločnosť Xiaomi nedávno oficiálne predstavila najočakávanejší náramok. Zahraničný e-shop ponúka náramok Xiaomi Band 3 v GLOBAL variante, s angličtinou, určenej pre EU trhy. Uvedená verzia je totožná, ktorú kúpite aj na Slovensku.

Náramok Xiaomi Band 3 prichádza s 0.78 palcovým OLED displejom, prechádzajúci model Xiaomi Band 2 obsahuje 0.42 palcový displej. Kapacita batérie sa zvýšila zo 70 mAh, na 110 mAh, vďaka ktorej náramok vydrží na jedno nabitie približne 20 dní používania. Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. U náramku Xiaomi Band 2 bola vodotesnosť typu IP67 do hĺbky 1 metra vody po dobu 30. minút.

Nový náramok Xiaomi Band 3 získava certifikáciou IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov.

Cena náramku v medzinárodnej GLOBAL variante (s angličitnou, nie čínštinou) sa pohybuje v cene 26.11€.

Vďaka kupónu: HU19171

cena klesne na hodnotu: 17.56€.

Poštovné je v cene 2.07€. Finálna cena s poštovným je 19.63€, keďže cena nie je vyššia ako 22€ dph a colné poplatky neplatíte.

Vďaka kupónu: armib3

cena klesne na hodnotu: 18.91€. Poštovné je v cene 2.07€. Finálna cena s poštovným je 20.98€, keďže cena nie je vyššia ako 22€ dph a colné poplatky neplatíte.

Uvedená verzia je totožná, ktorá sa predáva na Slovensku. Kupón aplikujte cez počítač, cez smartfón aplikovanie nemusí fungovať. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Band 3

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Náramky Xiaomi Band sú najpredávanejšie na svete: zvýšenie predaja až o 90.9%!

 

 

 

 

 

 

Exkluzívne sme preložili: Mi Fans Zlatá päťka 2019 (SK titulky)

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť