Kupón: Xiaomi Mi AirDots za 35.88€ z pôvodných 71.76€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nové štuplíkové slúchadlá.

Nové slúchadlá Xiaomi AirDots prichádzajú v elegantnom bielom prevedení. Na rozdiel od Apple AirPods cena Xiaomi slúchadiel sa bude pohybovať na oveľa nižšej predajnej cene.

Nové slúchadlá využívajú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá je odolnejšia voči rušivým vplyvom prenosu. Na jedno nabitie nové slúchadlá vydržia približne 4 hodiny prehrávania hudby. K slúchadlám je nabíjacie púzdro, vďaka ktorému slúchadla nabijete až na ďalších 12 hodín. Nové slúchadlá majú zaujímavú funkciu: ak je aspoň jedno slúchadlo z nabíjacieho boxu vytiahnuté, slúchadlá sa automaticky spárujú s posledným pripojením bluetooth zariadením.

Naopak pri umiestnení do nabíjacej skrinky sa spárovanie s bluetooth zariadením vypne. Taktiež slúchadlá obsahujú dotykové panely z vonkajšej strany pre pozastavenie prehrávania hudby, príjmanie alebo pre odmietnutie hovoru. Taktiež slúchadlám nechýba podpora hlasového asistenta Xiao Al.

Ich cena sa pohybuje na úrovni: 71.76€.

Vďaka kupónu: ca5798

cena klesne na hodnotu: 35.88€. Poštovné EU Priority Line je v cene 4.58€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smarfónom Xiaomi Mi AirDots

Návod: Ako použiť zľavové kupóny v e-shope Banggood

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť