Amazfit Bip 2 realitou: Dizajn podobný, pribudol ECG snímač

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band, prichádza na trh s novou generáciou Amazfit hodiniek.

Hodinky  Amazfit Health Watch / alebo Amazfit Bip 2 rovnako ako u prvej generácie prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo s 2.5 stupňovým zahnutím. Rovnako ako u prvej generácie hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Vylepšenie hodinky získavajú v podobne ECG snímača.

Nové hodinky tiež majú certifikáciu 3ATM, vďaka ktorej sú vodotesné do hĺbky 30 metrov. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Kapacita batérie bola zvýšená na hodnotu 200 mAh. Výrobca udáva výdrž na úrovni 7 dní.

Do predaja na čínskom trhu hodinky vstupujú koncom tohto mesiaca v cene približne 101 dolárov.

Zdroj: https://www.fonearena.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť