Konkurencia má problém: Xiaomi Band 4 s AMOLED displejom je realitou!

Spoločnosť Xiaomi dnes oficiálne predstavila najočakávanejší náramok na trhu.

Náramok Xiaomi Band 4 získava 0.95 palcový farebný AMOLED displej s rozlíšením 120 x 240 pixelov. Predchádzajúca verzia náramku Xiaomi Band 3 obsahuje menší 0.78 palcový displej. Kapacita batérie nového náramku bola zvýšená na hodnotu 135 mAh, u prechádzajúceho modelu to bolo 110 mAh. Aj napriek použitiu tentokrát farebného displeja, výdrž náramku je zachovaná na skvelých 20 dní. Zoberme si skutočnosť, že náramok obsahuje AMOLED displej, pre porovnanie hodinky s farebným displejom vydržia pár dní.

Samozrejmosťou ako u predchádzajúcej generácie nechýba monitorovanie spánku, krokomer, merač spálených kalórií, notifikácie. Náramku nechýba certifikácia IP68, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov, po dobu 30. minút. Nový náramok obsahuje aj funkciu hlasového asistenta Xiao Al vďaka ktorému je možné ovládať množstvo produktov šikovnej domácnosti. Bohužiaľ tento asistent je len v čínskom jazyku.

Náramok prichádza v základnej verzii a vo verzii s NFC modulom.

Cena začína na úrovni 25 dolárov v základnej verzii, na úrovni 33 dolárov v NFC verzii. Predstavená bola aj verzia s tématikou Avengers Limited Edition v cene 51 dolárov. Prvé kolo predaja na čínskom trhu začína 14. júna.

 

Zdroj: https://www.gizmochina.com

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť