Teraz sa oplatí: Oclean Air zubná kefka s výdržou 1 mesiac za 32.40€

Zubná kefka Oclean Air má kapacitu batérie 800 mAh, vďaka ktorej vydrží 1 mesiac používania. Vďaka integrovanému bluetooth nechýba podpora spárovania s aplikáciou v smartfóne.  K zubnej kefke sa dodáva aj dock stanica pre jej nabíjanie, vďaka ktorej sa zubná kefka nabíja bezdrôtovo. Nechýba certifikácia IPX7, kedy zubnej kefke neuškodí ponorenie pod vodu.

Cena v predaji bola znížená na hodnotu 32.40€. Poštovné typu EU Priority Line, pri ktorom neplatíte ďalšie poplatky navyše je v cene 2.50€.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Oclean Air zubná kefka

Prípadne odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, v sume 1.05€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť