fbpx

Toto dávno nebolo: Najpopulárnejší EU Tv Box Beelink GT1 za 54€, bežne 63€

Zahraničný e-shop ponúka v zníženej cene najpopulárnejší televízny box, ktorý je v predaji Gearbestu. Uvedený model je novšia varianta s novším ovládačom.

Televízny box Beelink GT1 obsahuje 3GB RAM32GB interné úložisko. LAN obsahuje 1GB, nechýba Dual Wifi 2.4G + 5G, taktiež podporuje inštaláciu multimediálneho centra KODI. Nechýba podpora bluetooth pre pripojenie klávesnice a myšky. Box má taktiež slot pre Micro SD karty. Samozrejmosťou sú všetky jazyky.

Cena boxu sa doteraz pohybovala na úrovni: 63€.

momentálne v rámci výpredajov cena klesla na hodnotu: 54€.  Poštovné typu EU Priority Line, ktoré je v cene 0.75€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom EU Tv Box

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

8 dôvodov prečo sa oplatí nakupovať na Gearbeste: Servisné stredisko v EU

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť