fbpx

Kupón: Revolučný Xiaomi zvonček s funkciou rozpoznávania tváre za 53.28€ z pôvodných 58.60€

Spoločnosť Xiaomi má na trhu nový zvonček do domácnosti.

Zvončeku nechýba kamera s nočným videním, ktorá zaznamená 6 sekundové video návštevníka a uloží ho na cloud. Nový zvonček obsahuje Wifi, vďaka ktorému ho spárujete vďaka aplikácií v smartfóne s vašim routrom v domácnosti. Dosah je na úrovni až 50 metrov. Vďaka spárovaniu prostredníctvom aplikácie nechýbajú notifikácie o návštevníkoch na váš smartfón. Zvonček nahrá 6 sekundové video návštevníka, následne ho uloží na cloud. Nový zvonček je napájaný 5x AA batériami, ktoré zaručia výdrž až 6 mesiacov. Taktiež zvončeku nechýba mikrofón pre vzdialené hovory.

Produkt sa nachádza v predaji v cene 58.60€.

Vďaka kupónu: OC9BGZCYZA

cena klesne na hodntu: 53.28€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 1.27€, pri ktorom neplatíte ďalšie poplatky navyše pri doručení.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zvonček

Prípadne ak chcete ušetriť na poštovnom, odporúčame vybrať poštovné typu Netherlands Registred, ktoré je zadarmo. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrvaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť