Kupón: Xiaomi Giiker kocka kompatibilná s aplikáciou za 33.30€ z pôvodných 35.10€

Spoločnosť Xiaomi v minulom roku predstavila zaujímavý produkt.

Bola ním rubiková kocka GiiKER Super Cube i3, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Kocka obsahuje 300 kusov 6-osového snímača a algoritmu pre automatické rozpoznávanie stavu kocky, vďaka čomu je ju možné spárovať s aplikáciou v smartfóne, kde je možné vidieť aktuálny stav kocky.

Produkt pre spoločnosť Xiaomi vyrába spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. V aplikácií v smartfóne je možné sledovať aj tutoriály ku kocke. So smartfónom sa páruje prostredníctvom technológie Bluetooth. Nová kocka sa nabíja prostredníctvom bežného USB portu v nabíjačke. Pri 1h dennom hraní kocka vydrží na jedno nabitie až 30 dní. Pohotovostný režim je na úrovni až 3 mesiace.

Jej cena sa pohybuje v cene 35.10€.

Vďaka kupónu:  GB$TH35GSS

cena klesne na hodnotu: 33.30€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.49€, pri ktorom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi kocka

Prípadne ak chcete ušetriť na poštovnom odporúčame vybrať poštovné typu Belgium Registred, ktoré je v cene 1.65€. Ak by balík skončil na colnici, potrebné je platiť 20% DPH zo sumy objednávky, tieto poplatky Vám budú preplatené. Pre preplatenie je potrebné kontaktovať našu podporu a zaslať nám doklad o zaplatení colných poplatkov, číslo objednávky, e-mailovú adresu, pod ktorou ste registrovaný v e-shope. Preplatenie platí pre objednávky, ktoré sú vytvorené presmerovaním z našej webovej stránky do zahraničného e-shopu.

Paráda! Gearbest prepláca DPH!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť