Gearbest kupón: Chuwi Hi9 Air s 2K rozlíšením, 4GB RAM, LTE, 64GB úložiskom za 140.28€ z pôvodných 171.95€

Čínska spoločnosť Chuwi je známa výrobou cenovo dostupných tabletov a notebookov. V spolupráci so zahraničným e-shopom Gearbest sme si na jeden model pripravili zľavový kupón.

Tablet Chuwi Hi9 Air získava 10.1 palcový displej s rozlíšením 2K, jeho procesorom je Helio X23  s Turbo Boost do frekvencie 2.3 GHz. Tablet obsahuje 4GB RAM, 64GB interné úložisko. Taktiež nechýba GPS modul, aj slot pre Micro SD kartu, ďalšie 2 sloty pre Sim kartu – s podporou LTE – frekvencia B20. Hlavný fotoaparát obsahuje 13 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň až 8000 mAh. Uvedenému modelu nechýbajú všetky jazyky aj so slovenčinou. Tablet je v predaji veľmi populárny, nechýba až 41 strán komentárov od kupujúcich.

Jeho cena sa v predaji pohybuje na úrovni: 171.95€.

Vďaka kupónu: X34639750AA1D001

cena klesne na hodnotu: 140.28€. Poštovné EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s tabletom Chuwi Hi9 Air

Návod: ako použiť zľavové kupóny v e-shope

Nový typ poštovného na Gearbeste, pri ktorom neplatíte poplatky navyše: EU priority Line

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť