Kupón: 10.1 palcový herný Chuwi Hi Pad za 102.06€ z pôvodných 126.45€

Čínska spoločnosť Chuwi, ktorá sa zaoberá predajom cenovo dostupných tabletov a notebookov má na trhu zaujímavý model tabletu.

Je ním tablet Chuwi Hi pad,  ktorý získava 10.1 palcový displej s rozlížením Full HD. Tablet získava procesor MT6797X, nechýba RAM s kapacitou 3GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Kapacita batérie nového tabletu bude dosahovať úroveň 7000 mAh, ktorá zaručuje až 10 hodinovú výdrž. Oba fotoaparáty tablet obsahuje 5 megapixelové. Telo tabletu je kovové. Tabletu nechýbajú všetky jazyky aj so slovenčinou.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni: 126.45€.

Vďaka kupónu: BGb39b53

cena klesne na hodnotu: 102.06€. Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je v cene 0.72€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s tabletom Chuwi

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť