fbpx

V predaji hneď s kupónom: Toto je nový Xiaomi repráčik s výdržou 8 hodín

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s novým modelom repráčika.

Nový Xiaomi repráčik sa zameriava pre počúvanie hudby vo vonkajšom prostrední. Poskytuje jasný zvuk so zdokonaleným subwooferom, zatiaľ čo v interiéri vytvára bohatý zvuk s hlbokými a plnými basami. Nový reproduktor obsahuje kapacitu batérie na úrovni 2600 mAh, vďaka ktorej poskytuje až 8 hodín prehrávania hudby. Vďaka certifikácii IP55 repráčik je odolný voči striekajúcej vode, praachu, piesku. Taktiež má nárazuvzdorný rám vhodný pre turistiku, športovanie, cestovanie. Vďaka použitiu novej technológie Bluetooth 5.0 prepojenie so zariadeniami je stabilnejšie, bez výpadkov a vo väčšej vzdialenosti až 33 metrov.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 43.04€.

Vďaka kupónu: BGXMS38

cena klesne na hodnotu: 35.71€. Poteší poštovné EU Priority Line je v cene 3.51€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi repráčik

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť