Kupón: Kovový 7.9′ Teclast M89 32GB s USB typu C za 90.20€ z pôvodných 117.27€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre tablet spoločnosti Teclast. Spoločnosť Teclast je známa predajom tabletov a notebookov za priaznivé ceny.

Model Teclast M89 Pro získava 7.9 palcový displej s rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. Procesorom tabletu je Mediatek MT6797X Helio X27, nechýba RAM s kapacitou 3GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Tablet získava hlavný fotoaparát 5 megapixelový, predný fotoaparát 5 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4840 mAh, na nabíjanie slúži port typu USB C. Nechýba kovové prevedenie tabletu, duálna Wifi. Nechýbajú všetky jazyky aj so slovenčinou.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 117.27€.

Vďaka kupónu: BGOCM89P

cena klesne na hodnotu: 90.20€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 1.77€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Teclast M89 Pro

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť