Luxusný kupón, 2x sklo zadarmo: Elephone Soldier s 2K displejom, 128GB, s LTE, vodotesný za 92.28€ z pôvodných 119.34€

Elephone Soldier získava 5.5 palcový displej s rozlíšením 2K – 2560 x 1440 pixelov. Jeho procesorom je Mediatek MTK X25, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 128GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 21 megapixelový, predný fotoaparát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň perfektných 5 000 mAh, nechýba vodotesnosť smartfónu do hĺbky 1 metra, s certifikáciou IP68. Smartfón obsahuje aj snímač otlačkov prstov, na bočnej strane. Nechýba plná podpora LTE sietí, slovenčina.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni: 119.34€.

Vďaka kupónu: BGELESD4128

cena klesne na hodnotu: 92.28€. Výhodou je možnosť výberu poštovného typu EU Priority Line, ktoré je v cene 2.78€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

K smartfónu získate od nás aj sklo (2 kusy) zadarmo, v prípade Banggood objednávku vytvorte cez pc, alebo notebook, nie zo smartfónu, vtedy 2 kusy skiel zadarmo nebudú aplikované: Ochranné sklo zadarmo k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Elephone Soldier

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť