Októbrové výpredaje: CUBOT Quest 64GB s plným LTE, 4GB RAM, vodotesný za 156.06€ z pôvodných 165.24€

Smartfón  Cubot Quest získava 5.5 palcový displej s rozlíšením HD+. Jeho procesorom je Mediatek MT6762 taktovaný na 2 GHz, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje duálny 12 a 2 megapixelový, predný fotoaparát 8 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň skvelých 4000 mAh. Smart´fonu nechýba plná podpora LTE sietí, slovenčina. Nový model je nárazuvzdorný, vďaka certifikácii IP68 je vodotesný do hĺbky 1m po dobu maximálne 1 hodiny.

Cena v predaji sa pohybuje na úrovni 165.24€.

Vďaka kupónu: GBMP69Q12

cena klesne na hodnotu: 156.06€.

Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. 

K smartfónu získate od nás aj sklo (2 kusy) zadarmo: Ochranné sklo zadarmo k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu so smartfónom Cubot Quest

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Gearbeste? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť