Októbrové výpredaje: Honor Band 5 za 26.36€ z pôvodných 43.01€

Spoločnosť Huawei pod značkou Honor pred pár týždňami predstavila nový náramok.

Náramok Honor Band 5 získava 0.95 palcový AMOLED displej s rozlíšením 240 x 120 pixelov. Náramku nechýba snímač tepu s neustálym monitorovaním tepu počas 24. hodín. Náramku nechýba novšia technológia Bluetooth vo verzii 5.0, ktorá zaručuje väčší, silnejší dosah prepojenia so smartfónom, synchronizácia so smartfónom je výrazne rýchlejšia ako u predchádzajúceho modelu náramku. Náramku nechýba certifikácia 5ATM, vďaka ktorej je vodotesný do hĺbky 50 metrov. Jeho výdrž je na úrovni 14 dní bez automaticky nastaveného monitorovania tepu, s automaticky nastavením monitorovania tepu je výdrž na úrovni približne 6 dní.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 43.01€.

Vďaka kupónu: BGHU438

cena klesne na hodnotu: 26.36€. Výhodou je možnosť výberu poštovného typu Priority Line,  ktoré je v cene 5.78€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Honor Band 5

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť