Októbrové výpredaje: Revolučný Xiaomi zvonček s funkciou rozpoznávania tváre za 36.61€ z pôvodných 45.76€

Spoločnosť Xiaomi má na trhu už niekoľko týždňov zvonček do domácnosti.

Zvončeku nechýba kamera s nočným videním, ktorá zaznamená 6 sekundové video návštevníka a uloží ho na cloud. Nový zvonček obsahuje Wifi, vďaka ktorému ho spárujete vďaka aplikácií v smartfóne s vašim routrom v domácnosti. Dosah je na úrovni až 50 metrov. Vďaka spárovaniu prostredníctvom aplikácie nechýbajú notifikácie o návštevníkoch na váš smartfón. Zvonček nahrá 6 sekundové video návštevníka, následne ho uloží na cloud. Nový zvonček je napájaný 5x AA batériami, ktoré zaručia výdrž až 6 mesiacov. Taktiež zvončeku nechýba mikrofón pre vzdialené hovory.

Produkt sa nachádza v predaji v cene 45.76€.

Vďaka kupónu: BGHUA86965

cena klesne na hodnotu: 36.61€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 3.76€, pri tomto poštovom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi zvonček

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť