Poštovné zadarmo, kupón: Herná Xiaomi AutoFull stolička za 361.93€ z pôvodných 425.80€

Rovnako ako mnoho nových produktov spoločnosti aj tento produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. Herná stolička získava pevný oceľový rám, s výplňou z polymérovej peny, ktorá je pokrytá treťou generáciou PU kože. Stolička taktiež obsahuje menšie vankúše pre podporu pásu a hlavy. Je ju možné nastaviť do rôznych uhlov 90 °, 100 °, 120 ° a 155 °. Rozmery stoličky sú na úrovni 68 cm x 56 cm, s výškou na úrovni maximálne 124 cm.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 425.80€.

Vďaka kupónu: 502C6B

cena klesne na hodnotu: 361.93€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom herná Xiaomi stolička

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť