Exkluzívne v predaji: Xiaomi Viomi termoska s funkciou ohrevu za 25.51€ z pôvodných 31.63€

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

V spolupráci s ekosystémovou značkou Viomi, ktorá pre spoločnosť už vyrába množstvo produktov pre domácnosť tentokrát prichádza na trh s ďalším produktom. Novým produktom je Viomi Travel termoska s výkonom ohrevu na úrovni 300W. Objem termosky je na úrovni 400 ml, váži 500 gramov. V spodnej časti termosky je skrytý napájací kábel, ktorý slúži pre napojenie termosky v prípadne potrebného ohrevu, samozrejmosťou je kompatibilita napríklad s Powerbankou. Termoska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá spĺňa normy GB4860 pre styk s potravinami. Výhodou tejto ocele je, že len tak ľahko nezhrdzavie, je odolná voči znečisteniu, dobre sa čistí a nezanecháva zápach. Po zapnutí funkcie ohrevu tlačítkom nápoj sa zohreje približne za dobu 6 – 8 minút.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 31.63€.

Vďaka kupónu: BGVO27K

cena klesne na hodnotu: 25.51€. Poštovné EU Priority Line je v cene 2.77€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Viomi termoska

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť