Luxusná cena v EU sklade, do pár dní doma kuriérom: Xiaomi Amazfit Bip s výdržou až 45 dní za 41.61€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Zahraničný e-shop ponúka lacnejšie populárne Xiaomi Amazfit Bip hodinky.

Spoločnosť Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Huami, ktorá vyrába populárne náramky Xiaomi Band, prestavila nedávno nové hodinky. Hodinky Huami Amazfit Bip prichádzajú s 1.28 palcovým displejom s rozlíšením HD, ktorých dizajn je krásny, čistý, jednoduchý. Vážia iba 18 gramov, s remienkom 32 gramov. Displej chráni Gorilla Glass sklo s pekným 2.5 stupňovým zahnutím. Hodinky obsahujú GPS modul spoločnosti Sony, vďaka čomu vyhodnocujú trasu presnejšie.

Podporujú športové módy ako: beh, chôdza, jazda na bicykli. Tiež je tu voľba kontinuálneho monitorovania tepu v určitých časových intervaloch. Nové hodinky tiež majú certifikáciu IP68, vďaka ktorej sú vode-odolné. Displej obsahuje reflexnú vrstvu, vďaka ktorej je dokonale viditeľný na priamom slnečnom svetle. Spoločnosť Huami si na nových hodinkách dala skutočne záležať, obsahujú batériu s kapacitou 190mAh vďaka ktorej vydržia až 45 dní na jedno nabitie. Ďalej obsahujú bežné funkcie ako push notifikácie, merianie spánku a podobne.

Cena hodiniek v predaji v anglickej verzií v e-shope  bola znížená na perfektných 41.61€, priamo v EU sklade. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Doručenie GLS kuriérom je len za 0.75€, doba dodania do 7 dní. Znížená cena platí pre prvých 20 objednávok.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Amazfit BIP

Hodinky Xiaomi Amazfit Bip trhajú predaje v 50. krajinách: V celosvetovom predaji na 3. mieste!

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš