Novembrové výpredaje: 110 cm Xiaomi 4K Tv určená pre EU trhy za 312.37€ z pôvodných 363.22€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Zahraničný e-shop do predaja zaradil Xiaomi Tv určenú priamo pre EU trhy.

Xiaomi Tv získava uhlopriečku na úrovni 43 palcov, s rozlíšením 4K, v spomínanej GLOBAL variante, ktorá obsahuje Android rozhranie so všetkými potrebnými aplikáciami, medzi ktoré nechýba Google Play, či Youtube, alebo zabudovaný Google Asistent. Nechýbajú 2x USB porty, 3x HDMI porty, ako aj sieťový adaptér alebo Wifi. Vďaka aplikácii Google Cast je možné jednoducho prostredníctvom Wifi streamovať obsah zo smartfónu alebo notebooku do Tv.  Interné úložisko je na úrovni 8GB, RAM na úrovni 2 GB.

Jej cena v predaji sa pohybuje na úrovni 363.22€.

Vďaka kupónu: BG02MiTV43

cena klesne na hodnotu: 312.37€. Poštovné typu EU Priority Line je zadarmo, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Tv

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš