Sen je realitou, konečne v predaji: Xiaomi ULEEMARK s vlastným ohrevom, neuškodí jej pranie za 99.06€ z pôvodných 144.09€

Spoločnosť Xiaomi v septembri predstavila novú vyhrievanú bundu.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj tento produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane Xiaomi Youpin. V spolupráci s ekosystémovou značkou ULEEMARK spoločnosť prichádza s vlastnou bundou určenou pre zimné obdobie. Novú bundu je možné používať z oboch strán, jej povrchu nechýba odolnosť voči dažďu. Vyplnená je husacím perím, vďaka použitím tohto materiálu skvele udržuje teplotu.

Nová bunda je dokonca aj inteligentná. V skutočnosti má zabudovaný systém vykurovania, vďaka ktorému sa veľmi rýchlo zahreje. Túto funkciu je možné aktivovať prostredníctvom externej powerbanky, ktorú je možné umiestniť do ľavého vrecka. Možné je vybrať až 3 rôzne stupne vykurovania, minimálna je od 35 – 45 stupňov, stredná 40 – 50 stupňov, maximálna 50 – 55 stupňov Celzia.

Ak počítame s powerbankou o kapacite 10 000 mAh, môžeme očakávať až 7 hodinové používanie s najnižšom režime, 5 hodinové používanie pri strednom režime, 3 a pol hodinové používanie pri maximálnom režime. Dokonca je možné bundu aj jednoducho prať v práčke, nechýbajú jej aj reflexívne prvky. Zipsy vyrába japonská značka YKK.

Jej cena sa pohybuje na úrovni 144.09€.

Vďaka kupónu: BGHUD56879

cena klesne na hodnotu: 99.06€. Poštovné EU Priority Line je v cene 5.50€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje z facebook aplikácie, pre presmerovanie použite prehliadač v smartfóne/ v tablete, alebo v pc/ v notebooku.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Uleemark bunda s ohrevom

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť