Konečne: Xiaomi DDPAI miniONE autokamerka s videním na úrovni vlka za 56.13€ z pôvodných 63.78€


Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /data/2/c/2c873890-d1ea-41d5-a3c2-aa2318c010cb/xiaomiphone.sk/web/wp-content/plugins/buttons-x/includes/class.btnsx.php on line 3016

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti aj nový produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane Xiaomi Youpin. Novým produktom je Xiaomi DDPAI miniONE kamerka určená do auta. Nová kamerka získava menšie rozmery a je ju možné otáčať o 360°. Kamerka obsahuje snímač Sony IMX307, taktiež obsahuje až 6 vrstvový celosklenený objektív. Schopná je dosiahnuť efekt nočného videnia až na úrovni vlka. Či už ide o vonkajšie podmienky s nízkou svietivosťou alebo slabými svetlami auta, poznávacie značky automobilov a chodci sú stále jasne viditeľné. Vďaka senzoru pre náhle kolízie video je vždy dobre chránené a táto stopa nebude vymazaná. Nová kamerka obsahuje vlastné interné úložisko typu eMMC, kedy nie je potrebné dokupovať Micro SD kartu, práve interné úložisko zaručuje až päťkrát rýchlejšie čítanie obsahu ako bežné Micro SD karty. Počet vymazávaní interného úložiska je až 5000 krát dlhší ako životnosť Micro SD karty. Kamerka je k dispozícii so 16 alebo s 32GB interným úložiskom.

Cena verzie s 32GB úložiskom sa pohybuje na úrovni 63.78€.

Vďaka kupónu: BgAuMotor

cena klesne na hodnotu: 56.13€.

Odporúčame vybrať poštovné typu EU priority line, ktoré je v cene 3.97€, kedy neplatíte ďalšie poplatky pri doručení produktu.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi DDPAI miniONE kamerka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode


Zdroj: https://www.gizmochina.com

Žiadne poplatky navyše pri doručení neplatíš