V EU lacnejší ako v Číne: Xiaomi FIMI s výdržou 25. minút, s displejom v ovládači za 189.24€ z pôvodných 239.55€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nový dron.

V predaji zahraničného e-shopu sa objavil nový model dronu Xiaomi FIMI. Novému dronu nechýba kamera s možnosťou nahrávania Full HD videii. Vďaka batérii s kapacitou 2000 mAh dron vydrží až 25. minút používania na jedno nabitie. Ovládač dronu obsahuje 4.3 palcový farebný displej, ktorý dokáže zobrazovať online prenos lietania. Novému dronu nechýba GPS modul vďaka ktorému sa dron vráti na pozíciu odkiaľ vyštartoval. Taktiež nechýba funkcia sledovania užívateľa. K ovládaču drona je taktiež možné pripojiť externý monitor alebo okuliare určené pre drony. Taktiež dron obsahuje špeciálny DIY port, vďaka ktorému je možné k dronu pripojiť ďalšie periférie ako rôzne svetlá, svetelné pásy.

Dron sa pohybuje v cene: 239.55€ v španielskom sklade.

Vďaka kupónu: BGFIMIA3ES

cena klesne na hodnotu: 189.24€. Produkt sa nachádza v španielskom sklade, nezabudnite sa prekliknúť na ES sklad. Keďže sa produkt nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Poštovné je v cene 1.15€. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi FIMI dron

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť