V EU sklade, 2x batérie, batoh: 4K dron Hubsan H117S s výdržou 23. minút, GPS, s množstvom funkcii za 243.50€ z pôvodných 316.23€

Zahraničný e-shop si pripravil zľavový kupón pre dron Hubsan H117S Zino.

Dronu nechýba výdrž na úrovni 23. minút, podpodruje nahrávanie 4K videa. Aplikácia pre dron je dostupná pre iOS, aj pre Android. Dron obsahuje množstvo funkcii ako sledovanie objektu, Waypoint mód, panoramatické fotografovanie.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 316.23€ vo verzii s 2x batériami v balení, batoh v balení. Nezabudnite vybrať čierne prevedenie dronu v španielskom sklade s označením ES.

Vďaka kupónu: BGH117S23

cena klesne na hodnotu: 243.50€. Produkt sa nachádza v španielskom sklade s označením ES, keďže sa nachádza v EU sklade, ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Poštovné je dokonca zadarmo. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom dron

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

88

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť