Výpredajový december: Farebná Yeelight žiarovka s podporou AI za 12.55€ z pôvodných 22.42€

Ekosystémová Xiaomi značka Yeelight už dlhšie vyrába pre spoločnosť populárne žiarovky.

Najnovší model Yeelight žiarovky je možné ovládať prostredníctvom Yeelight aplikácie, ktorá je dostupná v AppStore alebo Google Play Store. Novú žiarovku je možné ovládať aj prostredníctvom hlasových asistentov Amazon Alexa alebo Google Assistant, dokonca aj prostredníctvom Siri. Funguje to spôsobom, kedy v aplikácii Yeelight nahráte hlasové povely pre ovládanie žiaroviek. Každý povel môžete nastaviť pre ľubovolné žiarovky, pre ich zapnutie, alebo vypnutie. Následne prostredníctvom asistenta Siri zadáte nahraný povel, na základe ktorého sa zvolené žiarovky zapnú, alebo vypnú.

Uvedená žiarovka je verzia, ktorá mení farby.

Cena žiarovky sa pohybuje na úrovni: 22.42€.

Vďaka kupónu s názvom: BGYL0612

jej cena klesne na hodnotu: 12.55€. Poštovné je zadarmo. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Yeelight žiarovka

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

112

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť