Kupón: Herný Xiaomi, Intel Core i7-9750H, GeForce RTX2060, 16GB RAM, 512GB SSD za 1286.88€ z pôvodných 1333.17€

Herný notebook Xiaomi prichádza s 15.6 palcovým displejom s rozlíšením Full HD, ku ktorému je možné pripojiť dva externé monitory s rozlíšením 4K. Herný obsahuje procesor Intel Core i7-9750H, nechýba RAM s kapacitou 16GB, grafická karta Geforce RTX 2060, interné SSD úložisko s kapacitou 512GB. Vzhľadom na silnú konfiguráciu, notebook obsahuje aj chladenie, ktoré je vybavené 3 a 2 chladiacimi trubicami so 4 ventilačnými otvormi.

Jeho cena sa pohybuje na úrovni 1333.17€.

Vďaka kupónu: BGXMGP7

cena klesne na hodnotu: 1286.88€.  Poteší aj možnosť výberu poštovného typu EU Priority Line, v cene 0.42€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi notebook

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť