S kupónom ušetríš, 2x sklo: OnePlus 7T 256GB, s 90Hz frekvenciou za 452.27€ z pôvodných 578.90€

OnePlus 7T získava 6.55 palcový AMOLED displej s rozlíśením 2400 x 1080 pixelov, s obnovovacou frekvenciou 90Hz. Procesorom smartfónu je Snapdragon 855+, nechýba RAM s kapacitou 8GB, interné úložisko s kapacitou 256GB. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje trojitý 48, 12, 16 megapixelový, predný fotoaparát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 3 800 mAh. Uvedenému modelu nechýba podpora všetkých sietí aj LTE, všetky jazyky so slovenčinou.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 578.90€.

Vďaka kupónu: BGDJOP7T256

cena klesne na hodnotu: 452.27€.

Poštovné typu EU Priority Line je v cene 2.49€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

K smartfónu získate od nás aj sklo na displej (2 kusy) zadarmo, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: Ochranné sklo zadarmo (2 ks) k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom OnePlus 7T 256GB

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť