S kupónom ušetríš: 8.4′ Chuwi Hi9 Pro s 2K, s LTE, GPS, SIM, Micro SD za 101.84€ z pôvodných 129.61€

Spoločnosť Chuwi, ktorá sa zameriava na predaj cenovo dostupných tabletov a notebookov má na trhu model so skvelými parametrami vzhľadom k skvelej cene produktu.

Tablet Chuwi Hi9 Pro získava 8.4 palcový displej s rozlíšením až 2K, sklo displeja má mierne 2.5 stupňové zahnutie. Tablet obsahuje procesor Helio X20, grafický adaptér Mali-T880, nechýba RAM s kapacitou 3GB, interné úložisko s kapacitou 32GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet do kapacity 128GB. Hlavný fotoaparát tablet obsahuje 8 megapixelový, predný fotoaparát 5 megpaixelový. Na nabíjanie slúži USB port typu C. Tabletu nechýba vstup pre dátovú kartu – plná podpora LTE sietí / B20. Tablet dokonca obsahuje duálnu Wifi, aj GPS modul. Operačným systémom tabletu je Android Oreo. Kapacita batérie dosahuje úroveň 5000 mAh. Samozrejmosťou sú všetky jazyky aj so slovenčinou.

Cena tabletu sa pohybuje na úrovni 129.61€.

S kupónom: BG363c0b

cena klesne na hodnotu: 101.84€. Poštovné EU Priority Line je v cene 1.16€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s tabletom Chuwi Hi9 Pro

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť