S kupónom ušetríš: Hodinky Xiaomi Mijia Quartz za 50.91€ z pôvodných 67.40€

Hodinky Mijia Quartz majú priemer 40 mm, taktiež obsahujú technológiu bluetooth, vďaka ktorej je ich možné spárovať s aplikáciou v smartfóne. Vďaka tomuto prepojeniu nechýba hodinkám vibrácia – podpora notifikácií, meranie krokov, budík, notifikácia hovoru alebo sms. Menší ciferník dokonca zobrazuje počet krokov za deň. Nové hodinky sú vodotesné s certifikáciou 3ATM – do hĺbky 30 metrov.

Remienok hodiniek je ľahko vymeniteľný. Hodinky sú dostupné v troch farebných prevedeniach. Hodinky obsahujú klasickú malú baterku s kapacitou 320 mAh, ktorá zaručuje výdrž 6 mesiacov.

Cena hodiniek v predaji sa pohybuje na úrovni 67.40€.

Vďaka kupónu: BGXMMJQW

cena klesne na hodnotu: 50.91€. Poštovné typu EU Priority Line je v cene 5.49€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Mijia hodinky

Práve sme otestovali: Letecká doprava tovaru z Číny funguje bezproblémovo, doručenie za 7 dní!

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť