Exkluzívne v predaji s kupónom: Xiaomi dávkovač zubnej pasty so sterilizátorom za 21.40€ z pôvodných 25.74€

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším novým produktom.

Rovnako ako mnoho produktov spoločnosti, nový produkt vznikol prostredníctvom čínskej crowdfundingovej kampane. Novým produktom je Xiaomi Smartknow dávkovač zubnej pasty, ktorý súčasne vďaka UV žiareniu dezinfikuje kefku. Dávkovaču taktiež nechýba možnosť spárovania s aplikáciou v smartfóne. K dávkovaču je možné kúpiť aj pohár vyrobený z plexiskla, s kapacitou 300 ml, ktorý dokáže sterilizovať viacero zubných kefiek súčasne.

Cena dávkovača zubnej pasty so sterilizátorom sa pohybuje na úrovni 25.74€.

Vďaka kupónu: BGSK199

cena klesne na hodnotu: 21.40€ poštovné je v cene 1.82€, s možnosťou pripoistenia balíka voči colným poplatkom v cene 0.15€. Prípadne poštovné typu EU Priority Line v cene 2.56€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení. 

Cena samotného sterilizačného pohára sa pohybuje na úrovni 21.89€.

Vďaka kupónu: BGSK199

cena klesne na hodnotu: 18.17€, poštovné je v cene 1.82€.

Cena dávkovača pasty plus samotného sterilizačného pohára sa pohybuje na úrovni 31.01€.

Vďaka kupónu: BGSK199

cena klesne na hodnotu: 25.74€ poštovné je v cene 1.82€, s možnosťou pripoistenia balíka voči colným poplatkom v cene 0.16€. Prípadne poštovné typu EU Priority Line v cene 2.53€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi dávkovač zubnej pasty

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť