Nepremeškaj zľavu: UMIDIGI F1 PLAY 64GB GLOBAL, 5150 mAh batéria, NFC za 154.18€

Smartfón UMIDIGI F1 Play získava 6.3 palcový displej s rozlíšením Full HD+ s pomerom displeja na úrovni 19.5 : 9. Procesorom smartfónu je Helio P60, nechýba RAM s kapacitou 6GB, interné úložisko s kapacitou 64GB, ktoré je možné rozšíriť prostredníctvom Micro SD kariet. Hlavný fotoaparát smartfón obsahuje 48 a 8 megapixelový, predný fotoaparát 16 megapixlový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 5 150 mAh, s podporou 18W rýchlonabíjania, prostredníctvom káblika typu USB C. Obsahuje aj podporu NFC platieb. Uvedená verzia smartfónu je určená pre EU trhy, s podporou LTE siete, nechýba slovenčina.

Cena v predaji bola znížená na hodnotu: 154.18€. Poštovné EU Priority Line je v cene 3.56€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom UMIDIGI F1 Play

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť