S kupónom ušetríš: Profesionálne Xiaomi Air 2, smartfón zobrazí % batérie slúchadiel, púzdra za 54.73€ z pôvodných 72.98€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nové štuplíkové slúchadlá. Nové slúchadlá Xiaomi air 2 prichádzajú v elegantnom bielom prevedení. Na rozdiel od Apple AirPods cena Xiaomi slúchadiel sa pohybuje na oveľa nižšej predajnej cene.

Nové slúchadlá využívajú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá je odolnejšia voči rušivým vplyvom prenosu. Na jedno nabitie nové slúchadlá vydržia približne 4 hodiny prehrávania hudby. K slúchadlám je nabíjacie púzdro, vďaka ktorému slúchadla nabijete až na ďalších 14 hodín. Nové slúchadlá majú zaujímavú funkciu: ak sú slúchadlá z nabíjacieho boxu vytiahnuté, slúchadlá sa automaticky spárujú s posledným pripojením bluetooth zariadením – vtedy sa ti na smartfóne zobrazíaj  stav batérie, či už slúchadiel, ale aj samotného púzdra.

Naopak pri umiestnení do nabíjacej skrinky sa spárovanie s bluetooth zariadením vypne. Taktiež slúchadlá obsahujú dotykové panely z vonkajšej strany pre pozastavenie prehrávania hudby, príjmanie alebo pre odmietnutie hovoru. Vďaka zabudovanému infračervenému senzoru dokážu rozpoznať či ich máte v ušiach alebo nie. Ak počúvate hudbu a vytiahnete ich z uší, hudba sa pozastaví, keďže slúchadlá si myslia, že sa s niekým rozprávate. Tieto slúchadlá sa radia medzi špičku vysokou kvalitou zvuku. Cena Apple slúchadiel v podobnej kvalite sa pohybuje na trhu v cene od 140€ vyššie, Xiaomi slúchadlá sú výrazne lacnejšie.

Ich cena sa pohybuje na úrovni 72.98€.

Vďaka kupónu: BGXM105

cena klesne na hodnotu: 54.73€. Najlacnejšie poštovné je v cene 1.82€ s možnosťou pripoistenia balíka voči colným poplatkom v cene 0.36€. Prípadne poštovné typu EU Priority Line je v cene 5.92€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Odporúčame zľavové kupóny uplatniť čo najskôr, keďže kupóny sú zdielané aj s inými partnermi e-shopov a sú obmedzené počtom uplatnení. Kupóny uplatňujte cez pc, alebo notebook, cez smartfón alebo tablet nemusia fungovať. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi Air 2 slúchadlá

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť