S kupónom ušetríš: Xiaomi Mi AirDots za 23.72€ z pôvodných 36.49€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila nové štuplíkové slúchadlá.

Nové slúchadlá Xiaomi AirDots prichádzajú v elegantnom bielom prevedení. Na rozdiel od Apple AirPods cena Xiaomi slúchadiel sa pohybuje na oveľa nižšej predajnej cene.

Nové slúchadlá využívajú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0, ktorá je odolnejšia voči rušivým vplyvom prenosu. Na jedno nabitie nové slúchadlá vydržia približne 4 hodiny prehrávania hudby. K slúchadlám je nabíjacie púzdro, vďaka ktorému slúchadla nabijete až na ďalších 12 hodín. Nové slúchadlá majú zaujímavú funkciu: ak je aspoň jedno slúchadlo z nabíjacieho boxu vytiahnuté, slúchadlá sa automaticky spárujú s posledným pripojením bluetooth zariadením.

Naopak pri umiestnení do nabíjacej skrinky sa spárovanie s bluetooth zariadením vypne. Taktiež slúchadlá obsahujú dotykové panely z vonkajšej strany pre pozastavenie prehrávania hudby, príjmanie alebo pre odmietnutie hovoru.

Ich cena sa pohybuje na úrovni: 36.49€.

Vďaka kupónu: BGXM107

cena klesne na hodnotu: 23.72€. Najlacnejšie poštovné je v cene 2.46€, s možnosťou pripoistenia balíka voči colným poplatkom v cene 0.18€, prípadne vyberte poštovné EU Priority Line, je v cene 6.12€. Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Všetky kupóny sú obmedzené počtom kusov, ak je kupón neplatný, bol použitý zákazníkmi pred Vami, resp. minutý. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi AirDots

Seznačné EU Priority Line na Banggood sme znovu otestovali: Doručenie len za 5 dní! Z Číny

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

 

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť