S kupónom ušetríš: Nový Xiaomi repráčik s výdržou 8 hodín, s odolnosťou voči vode za 33.02€ z pôvodných 45.27€

Spoločnosť Xiaomi pred pár týždňami predstavila najnovší model repráčika.

Nový Xiaomi repráčik sa zameriava pre počúvanie hudby vo vonkajšom prostrední. Poskytuje jasný zvuk so zdokonaleným subwooferom, zatiaľ čo v interiéri vytvára bohatý zvuk s hlbokými a plnými basami. Nový reproduktor obsahuje kapacitu batérie na úrovni 2600 mAh, vďaka ktorej poskytuje až 8 hodín prehrávania hudby. Vďaka certifikácii IP55 repráčik je odolný voči striekajúcej vode, praachu, piesku. Taktiež má nárazuvzdorný rám vhodný pre turistiku, športovanie, cestovanie. Vďaka použitiu novej technológie Bluetooth 5.0 prepojenie so zariadeniami je stabilnejšie, bez výpadkov a vo väčšej vzdialenosti až 33 metrov.

Jeho cena v predaji sa pohybuje na úrovni 45.27€.

Vďaka kupónu: BGXMS055

cena klesne na hodnotu: 33.02€. Poteší poštovné EU Priority Line je v cene 3.54€.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou. Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom Xiaomi repráčik

Nevidíš políčko pre vloženie zľavového kupónu na Banggood? Takto ho nájdeš

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť