Teraz sa oplatí: UMIDIGI X s AMOLED, so snímačom v displeji, 128GB s LTE, NFC, 4150 mAh, 48 mpx za 155.06€

Čínska značka UMIDIGI má na trhu zaujímavý model smartfónu.

UMIDIGI X získava 6.35 AMOLED displej s rozlíšením HD+. Jeho procesorom je Helio P60, nechýba RAM s kapacitou 4GB, interné úložisko s kapacitou 128GB. Hlavný fotoaparát získava 48, 8, 5 megapixelový, predný fotoaparát 16 megapixelový. Kapacita batérie dosahuje úroveň 4 150 mAh, s podporou 18W rýchlonabíjania. Nechýba podpora NFC platieb, či plná podpora všetkých sietí, aj LTE. Je určený pre EU trhy, nechýba slovenčina. Dokonca obsahuje snímač otlačkov integrovaný v displeji.

Smartfón sa nachádza v predaji e-shopu v cene 155.06€. Poštovné EU Priority Line je v cene 3.68€, pri tomto poštovnom ďalšie poplatky navyše pri doručení neplatíte.  Pri tomto poštovnom ďalšie poplatky ako CLO a DPH neplatíte, tieto poplatky hradí za zákazníka predajca. Balík je doručený k zákazníkovi kuriérom bez zastavenia colnicou.  Presmerovanie na tento produkt do e-shopu prostredníctvom tlačítka nižšie nefunguje zo smartfónu, prosím použite prehliadač v tablete, najlepšie v pc/ v notebooku – tam presmerovanie funguje bezproblémovo.

K smartfónu získate od nás aj sklo na displej (2 kusy) zadarmo, v prípade Banggood objednávku realizujte z pc, alebo z notebooku, nie zo smartfónu, v prípade objednávky zo smartfónu nárok na darček nevzniká, keďže objednávku neevidujeme: Ochranné sklo zadarmo (2 ks) k smartfónom pri objednávkach cez Xiaomiphone.sk

Kliknutím SEM prejdete do e-shopu s produktom UMIDIGI X

DPH a CLO platí predajca: Vyberte tieto poštovné na Gearbeste alebo Banggoode

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac informácií

Používaním Xiaomiphone.sk súhlasíte s využitím cookies, ktoré nám pomáhajú skvalitňovať služby. Potrebné je kliknúť na možnosť "Súhlasím" v oznámení.

Zatvoriť